TM: 40,000 Volts! elektrolüütide segu

TM: 40,000 Volts! elektrolüütide segu

28.90

40 000 VOLTI! Elektrolüütide kontsentraat võib muuta mis tahes joogi elektrolüütide asendusjoogiks. 40 000 VOLTI! on loodud kontsentreeritud Ionic Trace Mineralsi kompleksi ja Utah Sea Minerals™ segamisel vedela kaaliumkloriidi alusel.

Sisaldab 48 portsjonit.

1 laos

Parim Enne: 31. dets. 2025
000

LOKUTAGE TUGEVALT!

Lisage 1 teelusikatäis (umbes 80 tilka) suurele klaasile mahlale, spordijoogile või muule joogile enne, selle ajal või pärast pingelist tegevust, et aidata säilitada kehas tervet elektrolüütide taset, et parandada jõudlust ja vähendada lihaskrampe.† kasutatakse öiste lihaskrampide vältimiseks.† Hoida toatemperatuuril. Võib esineda mõningast kristalliseerumist, kuid see ei mõjuta toote kvaliteeti ega terviklikkust.

 

Magneesium toetab erinevaid keha funktsioone, sealhulgas luude tervist, südame-veresoonkonna tervist, lihaste funktsiooni, energia tootmist ja vaimset heaolu.

Kloriid on oluline õige vedelikutasakaalu säilitamiseks, seedimisele kaasaaitamiseks ning lihaste ja närvide talitluse toetamiseks kehas.

Naatrium on oluline vedeliku tasakaalu, närvide funktsiooni ja lihaste kontraktsioonide säilitamiseks kehas.

Kaalium on ülioluline tervisliku vererõhu säilitamiseks, lihaste ja närvide õige funktsiooni toetamiseks ning optimaalse südame tervise edendamiseks.

Ionic Trace Minerals kompleks, puhastatud vesi, Utah Sea Minerals™, kaaliumkloriid, mitte-GMO sidrunhape.