NUTREND: Qwizz proteiinibatoon

NUTREND: Qwizz proteiinibatoon

2.25

  • Sõltuvust tekitav maitse
  • 21 g valku ühes batoonis
  • Kiudainerikas
  • Gluteenivaba, kunstlikest värvainetest vaba
  • Süütundest vaba 🙂
  • 60g
Clear
Tootekood: - Kategooriad: ,
000

Kasutamine: Tarbida kohe pärast avamist.

Hoiatus: Magusainetega valgubatoon. Liigne tarbimine võib põhjustada lahtistavat toimet. Ei ole ette nähtud alla 12-aastastele lastele. Hoida eemal kuumuse, külmumise ja niiskuse eest.

100g Ühes batoonis – 60g
Energia 1543kj/369kcal 926kj/222kcal
Valgud 35g 21g
Süsivesikud 30.5g 18.3g
millest suhkrud 2.9g 1.7g
Rasvad 14g 8.4g
millest küllastunud 7g 4.2g
Kiudained 9g 5.4g
Sool 0.5g 0.3g

Maapähklivõi: piimavalk, piimašokolaad 20% (magusaine maltitool, kakaovõi, kuivatatud piim, kakaomass, kakao, emulgaator päevalille letsitiin, lõhna- ja maitseaine), niiskusesäilitaja glütseriin, kollageenpeptiidid, vesi, oligofruktoos, päevalilleõli ja kookosõli, polüdekstroos, ekstrudaat (sojavalgu isolaat, maisi manna), maltodekstriin, maapähklid 1,5%, lõhna- ja maitseained, emulgaatorid (rapsiletsitiin, sojaletsitiin), naatriumkloriid, modifitseeritud tärklis, värvaine E 150c, želeeriv aine pektiin, happesuse regulaator kaltsiumlaktaat, paksendaja ksantaankummi, magusaine sukraloos. See toode võib sisaldada pähklite ja seesami jälgi.

Šokolaad + kookospähkel: piimavalk, piimašokolaad 20% (magusaine maltitool, kakaovõi, kuivatatud piim, kakaomass, kakao, emulgaator päevalille letsitiin, lõhna- ja maitseaine), niiskusesäilitaja glütseriin, kollageenpeptiidid, oligofruktoos, vesi, päevalilleõli ja kookosõli, polüdekstroosi , ekstrudaat (sojavalgu isolaat, maisi manna), kakao, maltodekstriin, lõhna- ja maitseained, emulgaatorid (rapsiletsitiin, sojaletsitiin), naatriumkloriid, modifitseeritud tärklis, värvaine karamell, tarretusaine pektiin, happesuse regulaator kaltsiumlaktaat, paksendaja ksantaankummi . See toode võib sisaldada pähklite ja seesami jälgi.

Soolakaramell: piimavalk, piimašokolaad 20% (magusaine maltitool, kakaovõi, kuivatatud piim, kakaomass, kakao, emulgaator päevalille letsitiin, lõhna- ja maitseaine), niiskusesäilitaja glütseriin, kollageenpeptiidid, vesi, oligofruktoos, päevalilleõli ja kookosõli, polüdekstroos, ekstrudaat (sojavalgu isolaat, maisi manna), maltodekstriin, lõhna- ja maitseaine, kakaooad, naatriumkloriid, emulgaatorid (rapsiletsitiin, sojaletsitiin), modifitseeritud tärklis, värvaine E 150c, tarretusaine pektiin, happesuse regulaator kaltsiumlaktaat, paksendaja ksantaankummi, magusaine sukraloos. See toode võib sisaldada pähklite ja seesami jälgi.

Šokolaadibrowni: piimavalk, piimašokolaad 20% (magusaine maltitool, kakaovõi, kuivatatud piim, kakaomass, kakao, emulgaator päevalilleletsitiin, lõhna- ja maitseaine), niiskusesäilitaja glütseriin, kollageenpeptiidid, oligofruktoos, vesi, päevalilleõli ja kookosõli, polüdekstroos, ekstrudaat (sojavalgu isolaat, kakao), kakao, maltodekstriin, lõhna- ja maitseaine, emulgaatorid (rapsiletsitiin, sojaletsitiin), naatriumkloriid, modifitseeritud tärklis, värvaine karamell, tarretusaine pektiin, happesuse regulaator kaltsiumlaktaat, paksendaja ksantaankummi, magusaine sukraloos. See toode võib sisaldada pähklite ja seesami jälgi.

Mandel + Šokolaad: piimavalk, piimašokolaad 20% (magusaine maltitool, kakaovõi, kuivatatud piim, kakaomass, kakao, emulgaator päevalille letsitiin, lõhna- ja maitseaine), niiskusesäilitaja glütseriin, kollageenpeptiidid, vesi, oligofruktoos, päevalilleõli ja kookosõli, polüdekstroos , ekstrudaat (sojavalgu isolaat, kakao), mandlid 2%, maltodekstriin, emulgaatorid (rapsiletsitiin, sojaletsitiin), lõhna- ja maitseaine, naatriumkloriid, modifitseeritud tärklis, värvaine E 150c, želeeriv aine pektiin, happesuse regulaator kaltsiumlaktaat, paksendaja ksantaankummi, magusaine sukraloos. See toode võib sisaldada pähklite ja seesami jälgi.