NUTREND: ENDURO energiageel 75g

NUTREND: ENDURO energiageel 75g

2.25

ENDUROSNACK on ette nähtud organismi pidevaks ja pikaajaliseks energiaga varustamiseks.

  • Peamine koostisosa on isomaltuloos (PalatinoseTM), mis vabastab energiat järk-järgult
  • Sisaldab 500mg Tauriini
  • Lisatud on BCAA-d
  • 75g
Clear
Tootekood: - Kategooria:
000

Kasutage 1 tuub umbes 20 minutit enne treeningut piisava koguse spordijoogiga. Koormuse ajal sööge regulaarselt; ühe tunni jooksul on võimalik kasutada 1-2 tuubi. Joo alati pärast. Kuni 4 tuubi päevas. Ärge ületage soovitatud annust.

Pärast avamist on toode ette nähtud koheseks tarbimiseks.

Ei ole vaja lisa vett peale juua, mis aitab vähendada riski, et tekiks punnis kõhu tunne

Hea valik kui vajad kiirelt ja mugavalt energiat

Lihtsalt rebi pakend ülemisest otsast lahti ja tarbi

100g Ühes geelis – 75g
Energia 666kj/157kcal 500kj/118kcal
Valgud 1.8g 1.4g
Süsivesikud 37g 27.8g
millest suhkrud 37g 27.8g
Rasvad 0.0g 0.0g
Sool 0.15g 0.11g
Tauriin 667mg 500mg
Glütsiin 667mg 500mg
L-leutsiin 333mg 250mg
L-isoleutsiin 167mg 125mg
L-valiin 167mg 125mg
L-alaniin 333mg 250mg
L-karnosiin 33mg 25mg

Aprikoos: vesi, 31,5% isomaltuloos – PalatinoseTM (fruktoosi ja glükoosi allikas), glükoos, paksendajad ksantaankummi, tauriin, glütsiin, L-leutsiin, L-alaniin, happesuse regulaatorid sidrunhape ja õunhape, L-isoleutsiin, L-valiin, lõhna- ja maitseained, säilitusained naatriumbensoaat ja sorbiinhape, L-karnosiin, magusained atsesulfaam K ja sukraloos.

Murakas: vesi, 31,5% isomaltuloos – palatinoosTM (fruktoosi ja glükoosi allikas), glükoos, paksendajad ksantaankummi, tauriin, glütsiin, L-leutsiin, L-alaniin, happesuse regulaatorid sidrunhape ja õunhape, L-isoleutsiin, L-valiin, säilitusained naatriumbensoaat ja sorbiinhape, L-karnosiin, lõhna- ja maitseained, magusained atsesulfaam K ja sukraloos.

Roheline õun: vesi, 31,5% isomaltuloos – PalatinoseTM (fruktoosi ja glükoosi allikas), glükoos, paksendajad ksantaankummi, tauriin, glütsiin, L-leutsiin, L-alaniin, happesuse regulaatorid sidrunhape ja happesuse regulaator õunhape, L -isoleutsiin, L-valiin, lõhna- ja maitseained, säilitusained naatriumbensoaat ja sorbiinhape, L-karnosiin, magusained atsesulfaam K ja sukraloos.

Apelsin: vesi, 31,5% isomaltuloos – palatinoosTM (fruktoosi ja glükoosi allikas), glükoos, paksendajad ksantaankummi, tauriin, glütsiin, L-leutsiin, L-alaniin, happesuse regulaatorid sidrunhape ja õunhape, L-isoleutsiin, L-valiin, lõhna- ja maitseained, säilitusained naatriumbensoaat ja sorbiinhape, L-karnosiin, magusained atsesulfaam K ja sukraloos.

Soolatud karamell: vesi, 31,5% isomaltuloos – PalatinoseTM (fruktoosi ja glükoosi allikas), glükoos, paksendajad ksantaankumm, tauriin, glütsiin, L-leutsiin, L-alaniin, happesuse regulaator sidrunhape, naatriumkloriid, happesuse regulaator õun hape, L-isoleutsiin, L-valiin, lõhna- ja maitseained, säilitusained naatriumbensoaat ja sorbiinhape, L-karnosiin, magusained atsesulfaam K ja sukraloos.

Brand

Nutrend

Reviews(0)

There are no reviews yet.

Add a Review

Be the first to review “NUTREND: ENDURO energiageel 75g”