ICONFIT: Chocobit vitamiinidega

ICONFIT: Chocobit vitamiinidega

16.90

  • Kõige uuenduslikum ja maitsvam viis lastele igapäevaste vitamiinide, mineraalainete ja probiootikumide tarbimiseks. Teie lapsed ei unusta neid igapäevaselt küsida!
  • Iga (5g) šokolaaditahvel sisaldab 2 miljardit soolestiku tervise jaoks mõeldud probiootilist bakterit.
  • Lisaks tervislikele soolestiku probiootikumidele sisaldab iga šokolaaditahvel ka A-, B-, C-, D- ja E-vitamiine ning olulisi mineraalaineid nagu raud, jood ja kaltsium.
  • Iga 5g šokolaaditahvel on vaid 25 kcal, mis teeb sellest maitsva piimašokolaadi suutäie, mis sisaldab endas palju kasulikku, kuid olles samas imeväikse kaloraažiga.
  • Ainult üks šokolaad päevas lastele alates 3. eluaastast. 1-3-aastastele lastele ½ šokolaadi päevas. Hea kasutada ka täiskasvanutel (2tk päevas).
  • Pakend sisaldab 30tk 5g šokolaadi

Laost otsas

Kategooria:
000

ICONFIT CHOCOBIT Probiotic Chocolate on maitsev šokolaad immuunsuse, närvisüsteemi, normaalsete psühholoogiliste funktsioonide ning tervete hammaste ja luude jaoks. Need pisikesed šokolaaditükid on uuenduslik ja maitsev viis, kuidas lapsed saavad tarbida hädavajalikke probiootikume, vitamiine ja mineraalaineid. Ükski laps ei unusta seda maitsvat šokolaadi iga päev küsida! Toode sobib loomulikult ka täiskasvanutele, kuid proovi end tagasi hoida ja piirduda 1-2 imemaitsva šokolaaditükiga päevas.

Probiootikumid – Sõna probiootikum pärineb kreeka keelest ja tähendab “elu eest”, erinevalt antibiootikumidest, mis tähendavad “elu vastu”. Probiootikumid on määratletud kui elusad mikroorganismid, mis piisavas koguses manustatuna avaldavad kasulikku toimet inimese tervisele. Probiootikumid aitavad vähendada patonogeensete mikroobide osakaalu üldises mikroflooras ja suurendada organismile soodsate mikroobide hulka. Selleks, et pakkuda piisaval hulgal kasu tervisele, peavad probiootikumid olema elusad nii tarbimise ajal kui ka siis, kui nad jõuavad soolestikku. Hetkel on enamik tuntud probiootilisi organisme Lactobacillus ja Bifidobacterium perekondadesse kuuluvad bakterid. Bifidobacterium Lactis on kõige rohkem uuritud ja kliiniliselt testitud Bifidobacterium’i liik. See aitab tugevdada barjäärifunktsioone soolestikus, tugevdades selle kaitsevõimet. Samuti aitab kaasa erinevate vitamiinide ja mineraalainete imendumisele. See probiootikum on tuntud ka kui seedetrakti heaolu edendaja, sealhulgas aidates kõhulahtisuse ja kõhukinnisuse probleemide korral. Lactobacillus Rhamnosus on bakterite liik, mida leidub ka loomulikul viisil inimkehas, peamiselt soolestikus. See bakter suudab hästi kohaneda ning elada üle inimkehas olevad happelised ja aluselised tingimused, kinnitudes soolestiku seintele ja seal klooniaid moodustades. Sellised omadused annavad talle parema ellujäämisvõimaluse. Selle bakteri kasu tervisele on näiteks soolestiku mikrobiootika tasakaalustamine, ärritunud soole sündroomi sümptomite leevendamine, kõhulahtisuse probleemide leevendamine ning üleüldise soolestiku tervise toetamine.

A-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, aitab hoida normaalset nägemist, nahka ja limaskesti. Samuti aitab A vitamiin kaasa normaalsele raua ainevahetusele.

B-rühma vitamiinid aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, energia ainevahetusele, närvisüsteemi toimimisele, psühholoogilistele funktsioonidele ning aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.

C-vitamiin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, psühholoogilistele funktsioonidele ja immuunsüsteemi toimimisele. C-vitamiin suurendab ka raua imendumist ja aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

E-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Jood aitab kaasa normaalsele kognitiivsele talitlusele, energiavahetusele, närvisüsteemi toimimisele, hoiab naha normaalsena. Jood aitab kaasa ka kilpnäärmehormoonide normaalsele tootmisele ja kilpnäärme normaalsele talitlusele.

Raud aitab kaasa vere punaliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele ning normaalsele hapnikutranspordile organismis. Raud osaleb rakkude jagunemise protsessis ja aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Lisaks kõigele eelnevale aitab raud kaasa ka immuunsüsteemi normaalsele toimimisele, energiavahetusele ja kognitiivsetele funktsioonidele.

D3-vitamiin osaleb rakkude jagunemise protsessis ja aitab hoida luud, lihased ja hambad normaalsena. D-vitamiin aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori imendumisele ja kasutamisele.

Kaltsium on vajalik hammaste ja luude säilitamiseks. Kaltsium aitab kaasa ka normaalsele vere hüübimisele, energiavahetusele, lihastööle, närviülekandele, seedeeensüümide normaalsele tööle ja osaleb rakkude jagunemise protsessis.

Täiskasvanutel 2tk päevas. Lastel alates 3. eluaastast tarbida üks šokolaadi päevas. Lapsed vanuses 1-3 aastat ½ šokolaadi päevas.

Päevane kogus (1 šokolaad) sisaldab 5g *NRV%
HOWARU® Bifidobacterium Lactis HN019™ 1 miljard CFU
HOWARU® Lactobacillus Rhamnosus HN001™
1 miljard CFU
A-vitamiin 400 µg RE 50%
B1-vitamiin 0.55mg 50%
B2-vitamiin 0.7mg 50%
B3-vitamiin 8 mg NE 50%
B6-vitamiin 0.7mg 50%
Foolhape 200 μg 100%
B12-vitamiin 1,25 μg 50%
Biotiin 25 μg 50%
Pantoteenhape 3 mg 50%
C-vitamiin 40 mg 50%
E-vitamiin 6 mg α-TE 50%
Jood 75 μg 50%
Raud 3,5 mg 25%
D3-vitamiin 5 μg 100%
Kaltsium 120 mg 15%

*NRV% – Toitainete referentsväärtus / CFU – kolooniaid moodustav ühik.

Suhkur, täispiimapulber, kakaovõi, kakaomass, vitamiinide-mineraalainete segu (kaltsium (kaltsiumkarbonaat), C (naatrium-L-askorbaat), maltodekstriin, pantoteenhape (D-kaltsiumpantotenaat), E (DL-α-tokoferüülatsetaat), raud (raudpürofosfaat) , B3 (nikotiinamiid), A (retinüülatsetaat), D3 (kolekaltsiferool), B12 (tsüanokobalamiin), B6 (püridoksiinvesinikkloriid), B2 (riboflaviin), B1 (tiamiinmononitraat), foolhape (pteroüülmonoglutamiinhape), jood (kaaliumjodiid), biotiin (D- biotiin)), HOWARU® Bifidobacterium Lactis HN019™, HOWARU® Lactobacillus Rhamnosus HN001™, emulgaator sojaletsitiin, lõhna- ja maitseained. Võib sisaldada jälgi gluteenist ja pähkliosakestest. NET: 150g (1 šokolaad = 5g, 30 tükki pakendis).