ALE: Race 544g spordijoogipulber

ALE: Race 544g spordijoogipulber

9.90

  • ALE RACE ISOTONIC on hoolikalt koostatud spordijoogipulber hüpotoonilise, isotoonilise või hüpertoonilise joogi valmistamiseks.
  • Aitab hoida vedeliku taset, annab süsivesikuid ja täiendab kadunud elektrolüüte
Clear
Tootekood: - Kategooriad: ,
000

Mõõduka või suure intensiivsusega treeningu ajal on soovitatav valmistada isotoonilist jooki. Isotoonilised on joogid, mille osmolaalsus (tahkeainete summa) on lähedane kehavedelike osmolaalsusele.

Selle tingimuse täitmisel on võimalik tõhusalt täiendada glükogeeni ja elektrolüüte. Isotooniline valem suurendab jõudlust, vastupidavust ja aitab vältida lihaspingeid treeningu ajal.

Kergeks treeninguks kuumas kliimas, kui hüdratatsioon on prioriteet, on soovitatav valmistada hüpotooniline jook. Hüpotoonilised on joogid, mis sisaldavad kehavedelikega võrreldes väiksemat toimeainete kontsentratsiooni. Tänu sellele tasakaalustavad nad kiiresti vedelikuhalduse ja niisutavad väga hästi.

Pingvaks pingutuseks, võistlusteks valmistumise perioodil ja vahetult pärast nende lõppu on soovitatav tarbida hüpertoonilise või isotoonilise segu. Hüpertoonilised joogid on kõrge lahustunud koostisosade kontsentratsiooniga joogid. Tänu sellele täiendavad nad eelkõige intensiivse treeningu käigus tekkinud puudusi.

Joogis sisalduv naatrium kaitseb selle koostisosa liigse kadumise eest higiga. Selle lisamine on eriti soovitatav inimestele, kellel on pärast treeningut riietel valged laigud. Ka kõrgel temperatuuril treenides on märgata liigset naatriumikadu.

Ale Race isotonicut võib tarbida vahetult enne treeningut, treeningu ajal või pärast seda:

1. Enne treeningut – see annab meile õige koguse vett ja mikrotoitaineid, et treeningu efektiivsust parandada.

2. Treeningu ajal – sellisel kujul täiendab preparaat pidevalt glükogeeni, vett ja mikroelemente, mis treeningul kaduma lähevad.

3. Pärast treeningut – osana treeningujärgsest toidulisandist, et täiendada puudujääke. Tänu sellele toetab see regeneratsiooni efektiivsust.

ALE RACE jooki saab kasutada järgmisel kujul:

Hüpotooniline jook:
lahustage 1,5 lusikatäit ALE RACE’i 650 ml vees. Tarbi 1 portsjon jooki (650 ml) iga 30-60 minuti treeningu kohta, olenevalt higikaotusest. Lahustage 1,5 kulbitäit ALE RACE’i

isotooniline jook 500 ml vees.
Tarbi 1 portsjon jooki (500 ml) iga 30-60 minuti treeningu kohta, olenevalt higikaotusest, või 1-2 portsjonit kohe pärast selle lõppu. Lahustage 1,5 kulbitäit ALE RACE’i

hüpertooniline jook 400 ml vees.
Tarbi 1 portsjon jooki (400 ml) iga paari tunni järel füüsiliseks treeninguks valmistumise ajal või 1-2 portsjonit kohe pärast selle lõpetamist.

Vastupidavussport:
Tarbi 1 portsjon isotoonilist või hüpotoonilist jooki iga 30–60 treeningminuti järel.

Vastupidavussport:
Tarbi 1 portsjon isotoonilist või hüpotoonilist jooki iga 30–60 treeningminuti järel.

Muud vastupidavusalad: (seiklussõit, ultrajooks)
Tarbi 1 portsjon isotoonilist või hüpotoonilist jooki iga 60–90 treeningminuti järel.

Meeskonnaalad: (jalgpall, korvpall, võrkpall, käsipall, jäähoki)
Individuaalspordialad: (tennis, squash, sulgpall)
Fitness: (aeroobika, vesiaeroobika, vesisörkimine, võimlemine, crossfit)
Jõu- ja kiirusspordialad: (jõutreening, hüpped, viskamine, sprint)
Võitlusspordialad: (poks, kickbox, taekwondo, mma, maadlus, judo, jujitsu)
Tarbi 1 portsjon isotoonilist või hüpotoonilist jooki iga 45–60 treeningminuti järel.

Säilitamine: Hoida kuivas kohas suletud originaalpakendis toatemperatuuril. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoiatused: Toidulisandit ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana (asendajana). Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust.

34g 100g
Energia 502kj/120kcal 1476kj/353kcal
Valgud 0g 0g
Süsivesikud 30g 88g
millest suhkrud 15g 44g
Rasvad 0g 0g
Kiudained 0g 0g
Sool 0.58g 1.69g

maltodekstriin, glükoos, fruktoos, happesuse regulaator – sidrunhape, looduslik lõhna- ja maitseaine, naatriumtsitraat, kaaliumtsitraat, magneesiumkloriid, kaltsiumkloriid, värvaine – betaiin, magusaine – sukraloos