ACTIVLAB: Magneesium shot

ACTIVLAB: Magneesium shot

1.39

  • K-MAG B6 on suurepärane abimees kui organismis on magneesiumi puudus
  • K-MAG B6 on efektiivne lahendus krampide ennetamiseks
  • Sisaldab 375 mg magneesiumi, lisaks Kaalium ja  B6-vitamiin
  • Netokogus: 80ml

Netokogus

Magneesium

Vitamiin B6

Laos

Parim Enne: 14. aug. 2021
Kategooria:
000

Soovituslikud kogused: 1 doos – 80 ml päevas enne treeningut. Enne teadaolevat pikka füüsilist koormust hakata tarbima 2-3 päeva enne – 1 doos päevas enne magama minekut. Võistluste või suure füüsilise koormuse ajal esimeste krambi ilmingute esinemisel võtta koheselt 1 doos (80 ml) ja juua peale vett või spordijooki.

Kasutamine: Vala tuubi sisu suhu ja joo peale vett või spordijooki. Avatud tuubi sisu tarvita ära 24 tunni jooksul. Võimalik tekkinud sade on tootele iseloomulik ja ei tähenda toote riknemist. Enne tarvitamist loksutada.

Koostis: Vesi, magneesiumtsitraat, kaaliumtsitraat, happesuse regulaator: sidrunhape ja naatriumtsitraat, maltodekstriin, säilitusained (naatriumbensoaat, kaaliumsorbaat), magusained: atsesulfaam-K ja sukraloos, püridoksiinvesinikkloriid, maitse- ja värvaine: Võlupunane AC – võib olla kahjulik mõju laste aktiivsusele ja tähelepanu.

Toitumisalane teave:

100 ml 80 ml
Kaalium  537.5 mg 430 mg = 22%*
Magneesium  468.75 mg 375 mg = 100%*
Vitamiin B6 1.75 mg 1.4 mg = 100%*
* Soovitav päevane võrdluskogus

Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Hoidke kuivas, temperatuuril kuni 25°C kaitstuna otsese päikesesekiirguse eest. Hoidke külmumise eest. Tootja ei vastuta võimalike kahjude eest, mis on põhjustatud ebasobivast kasutamisest või hoidmisest.

Reviews(0)

There are no reviews yet.

Add a Review

Be the first to review “ACTIVLAB: Magneesium shot”